Big Appartament

  • 190 m²

Apartament Big Appartament Mediolan o powierzchni 190 m² jest położony w dzielnicy Viale Monza, w mniej niż 250 metrach od stacji metra Pasteur. Obiekt położony jest 4 km od dworca kolejowego Dworzec Milan Cadorna i maksymalnie 5 min spacerem od przystanku autobusowego Via Padova - Via Pasteur.

Apartament dysponuje balkonem i garderobą z klimatyzacją, zapewniając najwyższy komfort. Obiekt noclegowy oferuje bidet, oddzielną toaletę i prysznic. W łazience znajdują się suszarka do włosów i ręczniki.

Przyjemnym miejscem na wypoczynek w apartamencie jest taras.

W apartamencie Big Appartament znajduje się również aneks kuchenny z zapleczem kuchennym.

Galeria Wiktora Emanuela II znajduje się 3 km od apartamentu, a Katedra Narodzin św. Marii w Mediolanie - 3,1 km. Do centrum Mediolanu można dojść spokojnym krokim w kilka minut. Park Sempione leży w około 3,2 km. Apartament Big Appartament znajduje się w odległości 15 minut jazdy samochodem od lotniska Mediolan-Linate.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Big Appartament Mediolan
Brand New Studio Connected To Two Metro Lines
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Brand New Studio Connected To Two Metro Lines

46 m od nieruchomości
Stayeasy Sauli1 - 2 Bedrooms, 2 Baths Next To Pasteur Metro
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Stayeasy Sauli1 - 2 Bedrooms, 2 Baths Next To Pasteur Metro

9.4
Wspaniały 11 opinii
227 m od nieruchomości
USD 199 USD 179
za noc
New Modern Flat 10 Minutes Walk From Central Station
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

New Modern Flat 10 Minutes Walk From Central Station

9.5
Wyjątkowy 132 opinie
254 m od nieruchomości
USD 214 USD 193
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Sejf depozytowy
    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie

    W kuchni

    • Suszarka do naczyń

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Przebieralnia
    • Taras
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z dywanem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:00
    Wyjazd: od 09:00 do 10:00
    Numer licencji015146-LNI-05416,it015146c23m5q4kf2
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w apartamencie Big Appartament można przebywać ze zwierzętami?
      Tak, zwierzęta są akceptowane w apartamencie Big Appartament.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Big Appartament Mediolan

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij